LOADING

Fotografia Kulinarna

Fotografią kulinarną zajmuję się od 2014 roku, zaczęło się to od prowadzenia bloga kulinarnego i w związku z zapytaniami czy nie mógłbym wykonać paru zdjęć postanowiłem się zająć tym w sposób profesjonalny.

Fotografia kulinarna oferta

Ofertę zdjęć kulinarnych kieruję do wydawnictw kulinarnych, producentów żywności, właścicieli restauracji oraz wszystkich tych którym zależy na wysokiej jakości fotografii kulinarnej. Gwarantuję wysoką jakość zdjęć oraz profesjonalne podejście. W zależności od zleconych mi prac zapewniam również stylizację potraw jak i aranżację planu zdjęciowego.

Co to jest fotografia kulinarna?

Fotografia kulinarna jest to dział fotografii zajmujący się zdjęciami stylizowanych potraw, żywności oraz wszystkim tym co związane jest z jedzeniem i kulinariami, wymaga od fotografika znajomości podstaw technologii obróbki potraw i ich stylizacji. Fotografia kulinarna zajmuje się po prostu przedstawieniem potraw oraz produktów żywnościowych w sposób zachęcający do ich konsumpcji.

Korzyści z fotografii kulinarnej

W internecie , oraz w tradycyjnych mediach drukowanych konsument spożywa potrawy wzrokiem, także wysokiej jakości fotografia kulinarna jest ważnym elementem marketingowym. Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów. Zdjęcie kulinarne potrafi zachęcić do zakupu lub sprawić, że odbiorca zapamiętuje potrawę/produkt lub postanawia odwiedzić restaurację która na swoich stronach publikuje ładne fotografie kulinarne serwowanych dań.

Fotografia kulinarna FAQ

Zdjęcia kulinarne wykonuję profesjonalnym sprzętem Canon, posiadam również profesjonalny sprzęt oświetleniowy jak i sprzęt komputerowy z oprogramowaniem ze stajni Adobe do postprodukcji.

 

W fotografii kulinarnej w zależności od warunków posługuję się światłem zastanym (dziennym) jak i oświetleniem sztucznym (błyskowym) wiernie oddającym temperaturę barwną światła dziennego.

Tak, dysponuje odpowiednim sprzętem pozwalającym mi na wykonanie profesjonalnej fotografii kulinarnej w dowolnym miejscu w Polsce i w Europie.

Oczywiście, że istnieje możliwość wykonania fotografii kulinarnych obrazujących potrawy wykonane przeze mnie przysłanych mi autorskich przepisów kulinarnych wraz z ich stylizacją.

Tak, wykonuję również zdjęcia produktowe dla producentów oraz sklepów internetowych.

 

fotografia kulinarna Gdańsk Sopot Gdynia – zdjęcia dla restauracji i czasopism kulinarnych. Fotografia kulinarna przeznaczona dla publikacji – przykładowe zdjęcia produktów żywnościowych, przepisów kulinarnych oraz stylizacji potraw. Zdjęcia kulinarne wykonywane u klienta jak i fotografia kulinarna wykonywana na zamówienie z produktów lub potraw dostarczonych przez klienta.

 

Call Now Button