LOADING

Fotografia kulinarna dla restauracji

Oferta zdjęć kulinarnych dla restauracji.

Zapraszam państwa do skorzystania z oferty wykonania profesjonalnych zdjęć dla restauracji, zdjęć kulinarnych do menu restauracyjnego, zdjęć potraw serwowanych w Waszym lokalu.

Jeżeli jesteś właścicielem / managerem restauracji ta oferta jest dla Ciebie i Twojego lokalu. Wykonuję profesjonalne zdjęcia w Waszym lokalu do wykorzystania w ulotkach, plakatach, materiałach drukowanych oraz zdjęcia przygotowane specjalnie pod publikacje w mediach społecznościowych i na stronę internetową.

Fotografia dla restauracji FAQ

Staram się wcześniej uzgodnić warunki współpracy obejmujące współpracę z kuchnią tak aby trwało to jak najszybciej, czas trwania uzależniony jest od ilości potraw oraz ilości ujęć pojedynczej potrawy, średnio wykonuję od 2ch do 4ch ujęć jednej potrawy. Czas trwania sesji zależy również od "sprawności" kuchni. Średnio sesja zdjęciowa dla restauracji trwa od kilku godzin do nawet i dwóch dni zdjęciowych.

Zawsze wcześniej uzgadniam z manegerem oraz kuchnią warunki współpracy, uzgadniamy niezbędne składniki do kompozycji zdjęć. Najważniejszą rzeczą którą wymagam, jest świeżość produktów oraz ich jakość wizualna. Niestety nie wykonuję zdjęć "w biegu" - to znaczy potraw zamówionych przez klientów restauracji i fotografowanych przed ich serwowaniem klientowi

W zależności od rodzaju zdjęć i stylizacji potraw/wnętrza bywa to różnie. W większości przypadków wystarczał jeden stolik i wolne miejsce dookoła niego o promieniu około 2-3m

Praktycznie w każdym miejscu w Polsce, wykonywałem sesje zdjęć kulinarnych w różnych miastach w Polsce takich jak Warszawa, Poznań, Kraków, Szczecin, Łódź, doliczam w takich przypadkach koszt dojazdu.

Zależne jest to przede wszystkim od ilości wykonanych zdjęć. Średnio trwa to kilka dni roboczych.

 

Call Now Button